Hyuna болон trouble maker-ийн зураг gif


Хараад байхад хүмүүс ер нь  hyuna-д их дургүй юм шиг байдгийн.Сэтгэгдэл эдр уншиж байхад түүнийг 92 оных байж хэтэрхий секси байх гээд ядчихсан гэх мэт гэхдээ миний бодлоор тэр бол сайхан л эмэгтэй шд.Тийм олон дургүй хүмүүс байнаа гэдэг чинь тэдний дотроос бас фэнүүд ч гэсэх байдаг байх.Гоё зурагнууд орууллаа

Stage name: Hyun A (현아)
Full name: Kim Hyeon Ah (김현아)
Nickname: Sexy Ya Seng Mah
Birthdate: June 6th, 1992
School: Choong Chun Middle School
Height: 163cm
Weight: 45kg
Blood type: O
Duration of Training: 3 years 2 months
Specialty: Vocal, Choreography, Poppin’, Street dancing(?)
Favorite Artist: Beyonce, The Pussycat Dolls, Rain, UN
Favorite Color: Yellow

Энэ 2 сайн найзууд юм шиг байна

 

 

 

 

 

 

 

 

8 thoughts on “Hyuna болон trouble maker-ийн зураг gif

Хариу үлдээх

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Өөрчлөх )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Өөрчлөх )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Өөрчлөх )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Өөрчлөх )

Connecting to %s