Хэн нь намхан бэ?


За энэ хамтлагуудынхаа хамгийн намхан гишүүдийг профайлийнх нь хамт тольлуулж байна. Мэдээж энд бүх хамтлагууд байхгүй шүү бүгдийг нь хийх боломжгүй шүүдээ. Шинэ хамтлагуудынхыг оруулах гэсэн боловч зарим нь профайль нь дутуу эвсэл өөр профайльтайгаа зөрөөд байсан болохоор оруулсангүй бас нэг хамтлагт 2 хүн адил өндөртэй байсан болохоор заримыг нь нэгийг нь оруулсан байгаа. Ингээд орж сонирхоорой.

Биг банг Taeyang


Хамтлаг дах үүүрэг : Vocalist
Жинхэнэ нэр : Dong Yong Bae (동영배)
Тайзны нэр: Tae Yang, YB Tae Kwon, YBTK
Date of Birth: May 18, 1988
Өндөр: 174 cm
Жин: 56 kg
Цусны бүлэг: AB

DBSK Jea Joong


Тайзны нэр: Hero (Young Woong)
Жинхэнэ нэр: Kim Jae Joong (김재중)
Хамтлаг дах үүүрэг: Main Vocals
Birthday: January 26, 1986
Education: Senior (Last Year of High School)
Өндөр :178 cm
Жин: 63 kg

Junsu б адилхан өндөртэй юм байна лээ.

Super Junior  Reawook

Stage Name: Ryeowook
Real Name: Kim Ryewook
Nickname: eternal maknae
Birthday: June 21, 1987
Origin: South Korea
Height: 173cm
Weight: 58kg
Blood Type: O

Shinee Jonghyun

Name: Kim Jonghyun (김종형)

Nickname: Bling Blinb Jonghyun

Birthday: April 8, 1990

Position: Main Vocalist

Height: 173cm

Blood: AB

Beast

 

YANG YO SEOB

DOB: January 5, 1990
Nickname: 양요, endorphins, siksin
Education: University of East Broadcasting Arts [absent for about 1 year]
Specialty: beat box, jalmeokgi
Height: 174cm
Weight: 56kg
Blood Type: B

LEE KI KWANG

DOB: March 30, 1990
Nickname: Ace Jr., Holly 2
Education: Seoul Absence of Comprehensive Art School
Specialties: dance
Hobbies: watching movies, sports, and dancing.
Birth place: Seoul
Blood Type: A
Height: 174 cm
Weight: 58 kg

Эндээс бол манай Ёосеоб намхан харадаад байгаа биз хэхэ

2pm Wooyong

Name: Jang Wooyoung

Birthday: April 30, 1989

Position: Vocalist

Height: 178cm

Weight: 65kg

Blood: B

Name: Lee Junho

Birthday: January 25, 1990

Position:  Vocalist

Height: 178cm

Weight: 67kg

2am Jo Kwon

Real name: Jo Kwon
DOB: 28 August 1989
Blood type: A
Height: 173cm
Weight: 53kg
Education: Kyunghee University
Position: Leader, lead vocalist

MBLAQ Seugho

SeungHo – Leader, Vocal
Name: Yang Seung Ho
Birth: 16.10.1987, Seoul
Body: 176 cm / 60kg
Education: Se Jong University Film Arts, Temporary leave
Specialties: Gymnastics, dancing, piano, card tricks
Interests: Music appreciation, Early Adopter
Charm: Strong leadership

ZE:A

Name : Kim Dong Jun
D.O.B : February 11, 1992
Height : 175
Weight : 58
Hobby//Specialty : Health, Soccer, Apparatus Gymnastics
Career//Experience : ZE:A member

Infinte

HOYA
Vocal, rap and dance
Name: Lee Ho Won
Birthdate: March 3, 1991
Height: 175cm
Blood Type: AB
Hobbies: Playing games
Talents: Dance, rap

DONGWOO

Rapper
Name: Jang Dong Woo
Birthdate: November 22, 1990
Height: 175cm
Blood Type: A
Hobbies: Skateboarding
Talent: Beatboxing, snowboarding

Teentop L.Joe

Real Name: Lee Byung Hun

Birthday: 1993.11.23

Age: 16

Height: 171 cm

Weight: 50kg

Ft island

Name: 최 민 환
Name: Choi Min Hwan
Position: Drums
Nickname: 민둥이
D.O.B: 11th November 1992
Blood Type: A
Height: 171 cm
Weight: 55 kg

Cn blue

name: Jung Yonghwa (정용화)
dob: 06.22.89 (age 20 / 21 in Korea)
position: leader, vocals, rap, guitar
height: 180 cm (5’11”)
weight: 63 kg (139 lbs)
blood type: A

SNSD Sunny

Birth name: Lee Sun-kyu (Hangul: 이순규 | Hanja: 李順圭)
DOB: May 15, 1989
Height: 158cm | Blood type: B

2ne1 Minzy

Real name: Gong Min-ji (Hangul: 공민지 | Hanja: 龔民持)
DOB: January 18, 1994
Birthplace: Seoul, South Korea
Height: 161cm | Blood type: O

Wonder gilrs

Stage name: Sun Ye (선예)
Full name: Min Seon Yeh (민선예)
Nickname: Leader, Min Jookie, SsoNye
Birthdate: August 12th, 1989
School: Korea Art High School, Dongguk University (acting)
Height: 162cm
Weight: 45kg

T-Ara  Boram

Name: Jeon Boram

Height: 155 cm

Birthday: March 26, 1986

Kara Seung yeon

Full name: Han Seung-yeon (한승연)
DOB: July 24, 1988
Birthplace: Seoul, South Korea
Height: 160cm
Blood type: A

Afterschool Raina

Raina

Real name: Oh Hye-rin (오혜린)
Date of birth: May 7, 1989
Height: 166cm
Blood type: B

Miss A

Min

Real name: Lee Min-young
DOB: April 21, 1991
Height: 161cm
Formed a dance group with SNSD’s Hyoyeon when she was 13.
Trained in US since 2005, made her American debut in 2007 with limited success.

4 mintue So Hyun

Name : Kwon So Hyun (vocal)
Date of birth : Aug. 30, 1994
Height : 162
Weight: 45
Hobby : Playing pool
Talents : Dancing, studying

Энэ мэдээ таалагдсан уу хэхэ дараа нь хамгийн өндөр нь байвал ямар в? Манайхаан

19 thoughts on “Хэн нь намхан бэ?

  1. yor ni eregtei hamtlaguud ni ihenh ni cm nemeed bichdeg bhaa >(
    happy together-iin hotlogch yoo jaesok 1 nevtruulgeer ondroo uzegchidiin nuden deer hemjeed 175 bolson gesen tegsen daraa ni kim hyun joon (180 cm tuunii profile deerh ondor) hajuud ni zogsson chini adilhan ondortei bsan bas top (181cm tuunii profile deerh ondor) neg show deer kim hyun joong-nii hajuud zogsson chini bas adilhan ondortei bsan sh dee
    yor ni ihenh oduud profile deeree hudlaa bichdeg yum bna lee😦
    tegeheer yor profile deerh ondoroos ni 5-10 cm hasval barag jinhene ondor ni garch ireh bh😀

  2. 2 3 cm bol nemdeg bha 4minute-n hyuna 161 sohyun chin 159 gsen uursduu helj bsan yoseob 174 bish bha kikwang neg nevtruulegt orohdoo 170tai gj bsan min bs 158 bha gehdee namhan bsan ch zugeeree hamaagui hehe zaaval undur bh albatai bish hehe

Хариу үлдээх

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Өөрчлөх )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Өөрчлөх )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Өөрчлөх )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Өөрчлөх )

Connecting to %s