Оддын төрсөн өдөр


Үүнд : Super Junior, DBSK, 2PM, 2AM, Wonder Girls, Beast, Kara, U-Kiss, 2NE1, ZE:A, SNSD, SS501, T-ara, Suju-M, Brown Eyed Girls, FT Island, CN Blue, SHINee, Mblaq, 4Minute, After School, Big Bang, F.cuz, f(x), Secret, The Boss (DaeGukNamAh/D-NA), Supernova, Rainbow, HAM, SG Wannabe, 4Men, Seeya, Monday Kiz, SHU-I, One Way, T-Max, DNT, 3 Chongsa, SISTAR, Infinite, Code-V, TOA, X-Cross, B2Y, Teen Top, Girl’s Day, Miss A, GP Basic, G.NA, JQT, Nine Muses, Dalmatian, Co-Ed School, TOUCH, CSJH, Davichi, VNT, Jewelry, Dal★Shabet, B1A4, X-5, Block B, A Pink, CHI CHI, Rania, N-Train, Boyfriend, Rain Bi, IU, Yanghwajin-н төрсөн өдрүүд багтсан байгаа🙂

Нэгдүгээр сар

1 – Sungmin (Super Junior), Hanjun (TOUCH)
2 – Jungmin (Boyfriend)
5 – Yoseub (BEAST)
8 – F.Cuz [2010]
10 – Park Ga Jin (JQT)
11 – Hyorin (SISTAR)
12 – Sunday (CSJH)
13 – Hara (KARA)
14 – CN BLUE [2010]
15 – ZE:A [2010] Junsu (2PM)
17 Kangin (Super Junior), Kiseop (U-Kiss) , Gayeon (HAM), After School [2009]
18 – Jiyoung (KARA) , Minji (2NE1)
20 – Kwanghaeng (Co-Ed School)
22 –  Jinseok (SHU-I)
25 – Junho (2PM), Joo Min Sun (JQT)
26 – Jaejoong (DBSK), Hyungjun (SHU-I)
30 – Bora (SISTAR)

Хоёрдугаар сар

1 -Minho (SHU-I)
2 – Victoria (f(x)) , Zinger (Secret), P.O (Block B)
3 – Kyuhyun (Super Junior), Kim Joon (T-Max), Jia (miss A), Park Min Jung (JQT)
4 – Ye Jun (F.Cuz), Karin (DNT), Davichi [2008]
5 – Minchul (T-Max)
6 – Yunho (DBSK)
7 – LeeJoon (MBLAQ)
8 – Jisook (Rainbow), Woohyun (Infinite), Hanbyul (Monday Kiz)
9 – Hankyung (Super Junior), Junyoung (ZE:A)
10 – Siwon (Super Junior) , Sooyoung (SNSD), Naeun (A Pink), Wonder Girls [2007]
11 – Chansung (2PM), Dongjun (ZE:A), Byungkyu (DNT)
12 – Soyou (SISTAR), Subin (Dal★Shabet), Donghyun (Boyfriend)
14 – Haeri (Davichi)

17 – Boram (ex-Seeya, Co-Ed), Gaeul (Bebe Mignon), Jungjo (DNT)

18 – Changmin (DBSK), Shiwoo (TOA), Lina (CSJH)
20 – Jinwoong (B2Y)
21 – Seokhun (SG Wannabe)
22 – Woori (Rainbow), Yu Jin & Sang Woo (N-Train)
23 – Kevin (ZE:A), Tina (VNT)
24 – Kyujong (SS501), Jungah (Ex-Jewelry)
26 – CL (2NE1)
27 – Sangwoo (Code-V), Jinsung (Monday Kiz), Ricky (Teen Top)
28 – Jaemin (Yanghwajin)
Гуравдугаар сар
2 – Hongki (FT Island)
3 – Lee U (F.Cuz), Soomi & Noori (Co-Ed School), Vicky (Dal★Shabet), Chorong (A Pink)
4 – DaeGukNamAh (D-NA) [2010]
6 – Inati (Dalmatian), Hyewon (Co-Ed School)
7 – Jonghun (FT Island)
9 – Taeyeon (SNSD), Injoon (The Boss)
10 – Mir (MBLAQ), Riko (Rania)
11 – Soohyun (U-Kiss)
12 – Dabin (TOUCH)
13 – Eli (U-Kiss), L (Infinite), Jiin (Girl’s Day)
19 – Jooyeon (After School)
20 – Sandeul (B1A4)
22 – Boram (T-ara)
24 – Bom (2NE1)
26 – Hoya (Infinite), Wonbin (ex-FT Island)
29 – Sulli (F(x)), KARA [2007]
30 – Kikwang (BEAST), Hannah (GP Basic)
31 – Jay (The Boss)

Дөрөвдүгээр сар 

1 – Young Won (Dalmatian)
3 – Jungmin (SS501), Hyemi (Nine Muses)
4 – Eunhyuk (Super Junior), Young Sky (One Way)
5 – Jaewon (Code-V)
6 – Zion (GP Basic), Chanmi (Co-Ed School), Rania [2011]
8 – Jonghyun (SHINee)
9 – UEE (After School), U-Kwon (Block B)
11 – Lika (B2Y)
14 – Yoonhye (Rainbow)
15 – Namjoo (A Pink)
17 – Dohyung (Yanghwajin) 
18 – Jessica (SNSD)
19 – Zhoumi (Super Junior-M), Inseok (SHU-I), Nara (B2Y)
21 – B1A4 [2011]
22 – Gwangsu (Supernova), Hyoyoung (Co-Ed School), Hwayoung (T-ara)
24 – Youngmin & Kwangmin (Boyfriend)
25 – Jaebum (2PM )
26 – Daesung (Big Bang), Kangwoo (3 Chongsa)
27 – Fei (Miss A)
28 – Sungkyu (Infinite), Taefung (X-5)
29 – CSJH (Chun Sang Ji Hee) The Grace [2005]
30 – Wooyoung (2PM)

Тавдугаар сар

1 – Changmin (2AM)
2 – Jinwoon (2AM) , Sunmi (Ex-Wonder Girls)
3 – Lee Lynn (Nine Muses)
4 – Semi (Rania)
5 – Jieun (Secret), Lee Sam (Nine Muses)
6 – Dasom (SISTAR)
7 – Raina (After School)
9 – Yoosung (Co-Ed School)
10 – Noeul (Rainbow)
11 – Seulong (2AM), Taewoon (Co-Ed School)
13 – Minah (Girl’s Day)
14 – Jihae (Girl’s Day)
15 – Sunny (SNSD) , Jonghyun (CNBLUE)
16 – IU
17 – 2NE1 [2009], Hae Geum (Bebe Mignon)
18 – Taeyang (Big Bang) , Gayoon (4Minute)
21 – Gyuri (KARA), Jinho (SG Wannabe), Sojin (Girl’s Day)
25 – SHINee [2008]
26 – Yeeun (Wonder Girls), Ah Young (Dal★Shabet), N-Train & Boyfriend [2011]
27 – Super Junior 13 [2006]
29 – Sol (Code-V)
30 – Yoona (SNSD), Hyomin (T-ara)

Зургаадугаар сар

3 – Hanbi (T-Max), Peach (CHI CHI)
4 – Yoochun (DBSK), SISTAR [2010]
6 – Hyuna (4minute) , Dongwoon (BEAST) , Hyunjoong (SS501)
7 – Jiyeon (T-ara), FT Island [2007]
8 – SS501 [2005]
9 – Changhyun (SHU-I), Infinite [2010], Hyunseong (Boyfriend)
14 – Seung Hyun (N-Train)
15 – Sungmo (Supernova)
16 – Baby J (Jewelry), CNU (B1A4), Yijo (Rania)
18 – Taehun (ZE:A), 4Minute [2009]
20 – Haewon (ex-3 Chongsa)(X-5)
21 – Ryeowook (Super Junior), Min (Miss A)
22 – Yonghwa (CNBLUE)
24 – Nickhun (2PM)
25 – Rain Bi, Yongin (Yanghwajin)
26 – Rana (Nine Muses), Lil J (VNT)
27 – Sohee (Wonder Girls), Minha (Nine Muses)
28 – Seohyun (SNSD), Minhyuk(CNBLUE), Mika(The Boss), Garam(The Boss), Jisu (Dalmatian)
29 – Dongho (U-Kiss)
30 – Taemin (ex-Code-V)

Долоодугаар сар

1 – Leeteuk (Super Junior), Miss A [2010]
4 – Doojoon (BEAST), Dari (Dalmatian)
6 – Yumi (VNT)
8 – Kyung (Block B)
9 – Teen Top [2010]
10 – Heechul (Super Junior)
11 – 2AM [2008]
13 – Jinon (F.Cuz) , Jihyuk (Supernova) , Miyu (HAM)
17 – Dana (CSJH)
18 – Taemin (SHINee)
19 – Hayoung (A Pink)
20 – Zin (X-5)
22 – Hyunmin (The Boss)
23 – Yongjae (4Men), Joonyoung (DNT)
24 – Seungyeon (Kara)
25 – Leah (GP Basic)
27 – Joy (Rania)
28 – Hyoram (X-Cross), T-ara [2009], Gaeun (Dal★Shabet), Nara (CHI CHI)
29 – Alex (U-Kiss), Wonjoo (4Men)
30 – Ben (Bebe Mignon), Jiyul (Dal★Shabet)
31 – Minwoo (Boyfriend)

Наймдугаар сар

1 – Tiffany (SNSD)
2 – Jungah (After School), Supernova [2007]
3 – Hyungjoon (SS501), Minkyung (Davichi)
5 – SNSD [2007]
11 -Bekah (After School), Hyunyoung (Rainbow), Woobin (Yanghwajin)
12 – Sunye (Wonder Girls) , Kwangjin (ex-CNBLUE) , Luna (f(x)), DNT [2008]
13 – Bomi (A Pink)
14 – Gongchan (B1A4)
15 – Minseok (TOUCH)
16 – Niel (Teen Top)
18 – G-Dragon (Big Bang), Eunji (A Pink)
19 – BIGBANG [2006]
20 – Taegu (ex-DNT), Jooyi (Rania)
21 – Kibum (Super Junior), Seunghyun (FT Island)
24 – Yesung (Super Junior)
25 – Kwanghee (ZE:A)
27 – Sungyeol (Infinite)
28 – Jokwon (2AM), U-KISS [2008] , би😛
30 – Sohyun (4Minute)

Есдүгээр сар

1 – Hyerim (Wonder Girls)
3 – Hyunseung (BEAST), Sungjong (Infinite), Dalmatian [2010], Seo In Young (Ex-Jewelry)
4 – 2PM [2008], Semi (CHI CHI)
5 – f(x) [2009] , Baro (B1A4)
6 – Minwoo (ZE:A), Bebe Mignon [2010]
7 – Sulhu  (X-5)
9 – Trinity (GP Basic)
10 – Hyoni (HAM)
12 – Yongjun (SG Wannabe)
13 – G-NA
14 – Nana (After School), Zico (Block B)
15 – Jungshin (CNBLUE)
16 – Serri (Dal★Shabet)
18 – Jea (Brown Eyed Girls), Amber (f(x)), Seungah (Rainbow)
19 – Jaekyung (Nine Muses)
20 – Ga-in (Brown Eyed Girls), DayDay (Dalmatian), Boreum (CHI CHI)
21 – Secret [2009]
22- Hyoyeon (SNSD), Yookyung (A Pink)
23 – Key (SHINee)
24 – Taeil (Block B), T-ae (Rania)
25 – Son Dam Bi, Junyong (TOUCH)
27 – Eun Ji (Nine Muses)
28 – Shindong (Super Junior)
30 – Kan (F.Cuz), Co-Ed School [2010], A-Zi (CHI CHI)

Аравдугаар сар

3 – Sera (Nine Muses)
5 – Soyeon (T-ara), Chunji (Teen Top), Sui (CHI CHI)
6 – Seonhwa (Secret)
7 – Nicole (KARA), Thunder (MBLAQ)
9 – MBLAQ [2009]
10 – Suzy (Miss A) 

11 – Henry (Super Junior-M)
12 – Kyungjun (Yanghwajin) 
13 – Hyosung (Secret), Naro (Code-V), Joonhyuk (TOA)
14 – Amet (GP Basic)
15 – Donghae (Super Junior) , Jiyoon (4Minute), JQT [2009]
16 – Seungho (MBLAQ), BEAST [2009], Stephanie (CSJH)
17 – Jisun (Girl’s Day)
18 – Sinnan (TOA), Di (Rania)
20 – Seunghui (Monday Kiz)
22 – Chance (One Way)
23 – Lee Ji Eun (JQT)
24 – Krystal (f(x))
25 – Jong Min (N-Train)
27 – VNT [2010]

Арваннэгдүгээр сар

1 – Shin Yongjae (4Men), Sunwoong (TOUCH)
2 – Miryo (Brown Eyed Girls)
3 – Youngsaeng (SS501),
4 – T.O.P (Big Bang), C.A.P (Teen Top)
5 – Gyeonil (Supernova)
6 – G.O. (MBLAQ), Super Junior 12 [2005] 
7 – Hanyeon (B2Y)
11 – Minhwan (FT Island)
12- Sandara (2NE1)
13 – Bini (Nine Muses)
14 – Rainbow [2009]
15 – Xia (Rania)
16 – Changjo (Teen Top), Hyungshik (ZE:A)
17 – Sungje (Supernova)
18 – Jinyoung (B1A4)
22 – Dongwoo (Infinite)
23 – L.Joe (Teen Top)
25 – Kevin (U-Kiss) 
27 – Younghoon (TOUCH), Jung Kyun (N-Train)
28 – Eunjung (Jewelry)
30 – Yeonji (Seeya), Ghun (ex-3 Chongsa)(X-5)
Арванхоёрдугаар сар  
1 – Siwan (ZE:A)
2 – Yunhak (Supernova), Sujin (HAM)
3 – Peter (One Way), Ji-U (CHI CHI)
5 – Yuri (SNSD)
9 – Heechul (ZE:A) Minho (SHINee)
12 – Seungri (Big Bang), Eunjung (T-ara), Q-ri (T-ara), Sungyoung (TOUCH)
14 – Onew (SHINee), Janey (GP Basic), Kangho (Co-Ed School), B-Bomb (Block B)
15 – Junsu (DBSK)
17 – Jaejin (FT Island), Sungmin (Co-Ed School)
19 – Junhyung (BEAST)
21 – Daniel (Dalmatian)
23 – Jaehyo (Block B)
24 – Jaekyung (Rainbow)
25 – Gahee (After School)
26 – DBSK [2003]
27 – Taecyon (2PM)
28 – Narsha (Brown Eyed Girls)
29 – Kibum (U-Kiss)

 

8 thoughts on “Оддын төрсөн өдөр

Хариу үлдээх

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Өөрчлөх )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Өөрчлөх )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Өөрчлөх )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Өөрчлөх )

Connecting to %s